Špičkovo vybavená posilňovňa

Fitness

Aircraft Sport House je špičkové fitness centrum a jednou z jeho najväčších výhod je jeho rozloha, ktorá je neuveriteľných 1600m2. V porovnaní s našimi priestormi sa Vám budú ostatné fitness centrá zdať malé. K fitness patrí aj bar, kde si môžete vychutnať výbornú kávu alebo proteínový nápoj.

 

Medzi iné vybavenie v našom fitnes centre patria

Stroje značky Nautilus
Spinningové bicykle
Umelý trávnik
Hrubé Watson tyče
Kettlebelly
Strongman zóna s vybavením
Vzpieračské pódiá
Outdoor workout konštrukcia
Špičkovo vybavená posilňovňa

STRONGMAN ZÓNA

Vo fitnes centre nájdete najväčšiu a jedinú strongman zónu v okoli s rozlohou 800 m2. Je vybavená všetkým potrebným strongman vybavením. Na našej dráhe dlhej viac ako 40 metrov si môžete poriadne zamakať. Medzi vybavením nechýba provler, sánky, funkčné laná, pneumatiky s hmotnosťou do 320kg, kladivá, plyoboxy a iné.

Strongman tréning je skupinové cvičenie určené rovnako pre mužov aj pre ženy, ktoré využíva prirodzené lokomočné pohyby bežného dňa, ako je dvíhanie, nosenie, ťahanie, tlačenie. Modifikovaný strongman tréning vás pripraví na zvládanie denných aktivít bezpečne a bezbolestne.

Keďže sa jedná o vysokointenzívne cvičenie, naštartuje vám metabolizmus a tým umožní páliť tuky aj niekoľko hodín po tréningu. Taktiež si zlepšíte fyzickú kondíciu, psychickú odolnosť a stratíte veľké množstvo telesného tuku vo veľmi krátkom čase.Benefitom toho cvičenia je jeho jednoduchosť a vysoká efektivita spojená s prácou v skupine čo je výborný motivačný faktor.

Ak máte záujem o tréningy v strongman zóne, je možné sa prihlásiť na otvorené hodiny Strongman tréningov (modulovaný strongman tréning), kde sa Vám bude venovať kvalifikovaný tréner.

Prihlásiť sa NA STRONGMAN  Zobraziť fotogalériu