Špičkovo vybavená posilňovňa

Fitnes

Aircraft Sport House je špičkové fitnes centrum, ktoré sa nachádza na ploche 3000 m2. Jednou s najväčších výhod nášho fitnes centra je jeho rozloha. Keď raz prídete ku nám, všetky ostatné fitnes centrá sa vám budú zdať malé. Ku fitnes centru patrí aj bar, kde si môžete dať kávu alebo pred-tréningový shake.

Medzi iné vybavenie v našom fitnes centre patria

Stroje značky Nautilus
Spinningové bicykle
Umelá tráva
Hrubé Watson tyče
Kettlebelly
Strongman zóna s vybavením
Vzpieračské pódiá
Outdoor workout konštrukcia
Špičkovo vybavená posilňovňa

STRONGMAN ZÓNA

Strongman tréning je skupinové cvičenie určené rovnako pre mužov aj pre ženy, ktoré využíva prirodzené lokomočné pohyby bežného dňa, ako je dvíhanie, nosenie, ťahanie, tlačenie. Modifikovaný strongman tréning vás pripraví na zvládanie denných aktivít bezpečne a bezbolestne.

Keďže sa jedná o vysokointenzívne cvičenie, naštartuje vám metabolizmus a tým umožní páliť tuky aj niekoľko hodín po tréningu. Taktiež si zlepšíte fyzickú kondíciu, psychickú odolnosť a stratíte veľké množstvo telesného tuku vo veľmi krátkom čase.Benefitom toho cvičenia je jeho jednoduchosť a vysoká efektivita spojená s prácou v skupine čo je výborný motivačný faktor.

Vo fitnes centre nájdete najväčšiu a jedinú strongman zónu v okoli s rozlohou 800 m2. Je vybavená všetkým potrebným strongman vybavením. Na našej dráhe dlhej viac ako 40 metrov si môžete poriadne zamakať. Medzi vybavením nechýba provler, sánky, funkčné laná, pneumatiky s hmotnosťou do 320kg, kladivá, 10 – 50 kg gule, plyoboxy a iné.

Ak máte záujem o tréningy v strongman zóne, je možné sa prihlásiť na otvorené hodiny Strongman tréningov alebo sa môžete prihlásiť do Craft Campu (modulovaný strongman tréning). V oboch typoch tréningov sa o vás bude starať minimálne jeden kvalifikovaný tréner.

Prihlásiť sa NA KETTLEBELL TRÉNING  Zobraziť fotogalériu